Piekarnie SPH „Mestwin” oferują szeroki wachlarz pieczywa oraz cukiernictwa. Produkujemy według tradycyjnych receptur i metod wypieku. Dzięki temu nasze wyroby charakteryzują się wspaniałym smakiem i aromatem. Polecamy pieczywo:

  • PSZENNE - delikatne i chrupiące bułeczki oraz rogaliki, doskonałe na śniadanie i przekąskę;
  • ŻYTNIE - ciemne chleby żytnie razowe i wyborowe, o intensywnym smaku i zapachu, idealne w diecie niskoglutenowej i wysokobłonnikowej.
  • MIESZANE - najczęściej wybierane, wspaniale wypieczone i zawsze świeże, doskonałe na każdą okazję;
  • CUKIERNICZE - złociste chałki, rumiane pączki i drożdżówki, wykwintny sernik czy pachnący czekoladą murzynek to tylko niektóre z naszych propozycji.


ZAPRASZAMY I ŻYCZYMY SMACZNEGO

 

Sieć sklepów firmy „Mestwin” to nowoczesność i komfort robienia zakupów. W naszych sklepach można nabyć wiele produktów w atrakcyjnych cenach marki własnej Lewiatan. Ponadto każdego dnia proponujemy ceny promocyjne na różne artykuły. Zapraszamy na zakupy do sklepów zlokalizowanych w następujących miejscowościach: Przodkowo, Stężyca, Somonino, Kartuzy.

 

Zapraszamy na domowa kuchnię do Baru w Kartuzach na tradycyjne, polskie dania przyrządzane wg znanych i sprawdzonych przepisów. Polecamy zestawy śniadaniowe, doskonałe zupy, sycące dania mięsne i rybne oraz wiele innych artykułów spożywczych. Na życzenie klientów realizujemy zamówienia garmażeryjne: mięsne, rybne i drobiowe.

U nas zjesz smacznie i tanio!

Naszym klientom oferujemy szeroki asortyment pasz dla zwierząt hodowlanych, nawozów rolniczych i ogrodniczych oraz środków ochrony roślin. Polecamy także węgiel pochodzący z polskich kopalń o bardzo dobrych parametrach, we wszystkich gatunkach. Zakupione u nas towary w granicach 10 km bezpłatnie dowozimy własnym transportem pod wskazany adres.